Już jest! Nowa książeczka z przepisami dla kucharzy

Sięgnij po naszą najnowszą książeczkę z przepisami dla kucharzy. To publikacja pełna inspirujących pomysłów, opatrzonych pięknymi zdjęciami – w pełni oddającymi kunszt sztuki łączenia lodów Schöller zarówno ze słodkimi, jak i wytrawnymi składnikami.
Sięgnij po naszą najnowszą książeczkę z przepisami dla kucharzy. To publikacja pełna inspirujących pomysłów, opatrzonych pięknymi zdjęciami – w pełni oddającymi kunszt sztuki łączenia lodów Schöller zarówno ze słodkimi, jak i wytrawnymi składnikami.

Przepisy do naszej nowej publikacji, podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, opracowali wybitni mistrzowie sztuki kulinarnej:


- Marcin Soból, Szef kuchni z 29-letnim stażem. Mistrz Kucharski, Prezes stowarzyszenia Euro Toques Polska, Laureat nagrody Poland 100 Best Restaurants, od 2020 roku członek World Master Chef Society.

- Kajetan Wojciechowski, Szef kuchni z 10-letnim doświadczeniem. Członek Izby Gospodarczej Gastronomi Polskiej. Swoją wiedzę zdobywał w licznych podróżach podpatrując mistrzów danego regionu.

- Andrzej Polisiakiewicz, Technolog żywności, Mistrz Kucharski, Szef kuchni z 22-letnim stażem, doradca kulinarny. Członek zarządu Euro Toques Polska. Wielokrotnie zasiadał jako juror w konkursach kulinarnych.

„W swojej kuchni stawiamy na kreatywność i innowacyjność, a współpraca z marką Schöller idealnie wpisuje się w nasze podejście. Zainspirowani wyjątkową ofertą lodów i sorbetów, stworzyliśmy zaskakujące dania, które harmonijnie łączą słodko-wytrawne smaki. Propozycje naszych przepisów traktuj jak gotowe pomysły lub inspirację do tworzenia swoich niecodziennych kompozycji z lodami Schöller.”

Co znajdziesz w książeczce?

Nasza nowa książeczka to prawdziwa uczta dla zmysłów – wykwintne dania główne oraz fantastyczne kompozycje deserów, które cieszą nie tylko podniebienie, ale także oko. Poznaj inspirujące przepisy, wśród których znajdziesz doskonale skomponowane dania mięsne oraz nieszablonowe opcje wegetariańskie inspirowane kuchniami świata. W swojej karcie manu zaprezentuj także nowe, zaskakujące desery – postaw na kolorowe, pełne smaków i tekstur propozycje dla małych i dużych amatorów słodyczy. Wśród naszych propozycji znajdziesz desery z letnimi sorbetami oraz z uwielbianymi przez konsumentów lodami brandowymi, jak Milka, Lion czy Kaktus. Każdy przepis jest starannie opisany oraz zawiera listę potrzebnych składników, kompozycjom towarzyszą także zjawiskowe fotografie, które pomogą w przygotowaniu dań, pokazując jak powinny one wyglądać na talerzu.

Zachwycaj swoich gości nowościami

Przepisy z naszej nowej książeczki to prawdziwy must have w każdej nowoczesnej restauracji, która dba o nowe doświadczenia kulinarne swoich gości. Dzięki tak innowacyjnym przepisom będziesz na bieżąco z trendami oraz pokażesz swoim klientom, że Twoja kuchnia jest kreatywnym miejscem, pełnym kulinarnej pasji. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, nasze przepisy dostarczą Ci wielu inspiracji i pomogą w przygotowaniu unikatowych dań.
Już dziś sięgnij po nowe kompozycje – ściągnij plik z przepisami i zachwycaj swoich gości każdego dnia.