Poznaj nasze gamy lodów

Lody tradycyjne Lody tradycyjne Zobacz
Lody zakręcone Lody zakręcone Zobacz
Dla dzieci Dla dzieci Zobacz
Lody kolorowe Lody kolorowe Zobacz
Sorbety Sorbety Zobacz

Kultowa marka

Zielona Budka to marka, która już ponad 75 lat cieszy podniebienia Polaków, będąc doskonałym połączeniem tradycji i nowoczesności. Dzisiaj to lody, dzięki którym smaki pamiętane z dzieciństwa łączą się z nowoczesnym twistem.

Uwielbiana przez konsumentów

Zielona Budka to silna marka, od lat obecna w świadomości polskich konsumentów. Budzi mnóstwo pozytywnych skojarzeń i emocji, takich jak rodzinność, tradycja, dzieciństwo i czasy młodości, autentyczność oraz natura. Zobacz smaki

Tradycyjne receptury

Tradycyjne, dopracowane receptury i starannie wyselekcjonowane składniki to gwarancja najwyższej jakość lodów, tworzonych z pasją. Mamy w ofercie klasyczne smaki i ciekawe propozycje dla amatorów nowych doświadczeń.

Desery lodowe

Poznaj nasze słodkie kompozycje – pełne smaku i koloru puchary, uwielbiane przez konsumentów. Inspiruj się naszymi przepisami i twórz własne desery na bazie lodów Zielonej Budki. Zobacz desery

Sięgnij po wsparcie pewnego partnera biznesowego

Dołącz do społeczności fronerigastro.pl i rozwijaj z nami swój biznes. Poznaj najwyższej jakości produkty, inspirujące przepisy na desery lodowe i porady dotyczące gastronomii. Załóż konto i ciesz się codziennym wsparciem profesjonalistów.